694 960 990   ●   660 740 642  ●   604 514 519 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów

 

Łóżka

Sortuj
Pokaż  przedmiotów na stronę

Sypialnia to pomieszczenie, w którym spędzamy najwięcej czasu regenerując się i odpoczywając każdego dnia. Dlatego też łóżka do sypialni powinny być przestronne i wygodne, tak aby umożliwić wypoczynek zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Istotnym atutem naszych łóżek do sypialni, jest również ich funkcjonalny system schowków na pościel, koce czy bieliznę nocną.
Proponujemy Państwu łóżka do sypialni w różnej stylistyce. W naszej ofercie dostępne są modele imitujące surowe drewno, a także z dodatkowym obiciem z wysokogatunkowych materiałów lub skóry. Szeroka paleta kolorystyczna gwarantuje możliwość dopasowania łóżka do sypialni do pozostałych mebli, a także koloru ścian, dekoracji oraz oświetlenia.
Dostępne są u nas modele z zagłówkiem, dedykowane zarówno dla jednej osoby, jak i dla pary. Wysoka jakość płyt laminowanych, z których zostały wykonane nasze łóżka do sypialni to gwarancja ich długiej żywotności. Dla szczególnie wymagających klientów, przygotowaliśmy bardzo wygodne łóżka tapicerowane.