694 960 990   ●   602 129 540  ●   660 802 690 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów Zaktualizowaliśmy politykę prywatności. SPRAWDŹ

 

Stoły i krzesła

Sortuj
1 005,00 zł 955,00 zł

Stoły z serii EMAX to świetnie rozwiązanie do kuchni czy jadalni. Wykonane z drewna bukowego. Do tego komplet 4 krzeseł z serii Eboss to idealne rozwiązanie na rodzinne spotkania.

Pokaż  przedmiotów na stronę

Stoły i krzesła to elementy wyposażenia, które w dużej mierze decydują o funkcjonalności naszego salonu, pokoju gościnnego czy też jadalni. Stoły i krzesła pozwalają na spożycie obiadu w rodzinnym gronie, a także zaproszenia większej grupy przyjaciół do naszego mieszkania. Proponujemy Państwu szeroką ofertę stołów i krzeseł w zróżnicowanej stylistyce, zarówno pod kątem wykończenia, jak i dostępnych wersji kolorystycznych.

Dostępne są u nas stoły i krzesła jako pojedyncze meble, a także gotowe zestawy w stylistyce nowoczesnej, starodawnej czy też rustykalnej. Zróżnicowane wymiary naszych stołów prostokątnych oraz owalnych, pozwolą Państwu na wybór mebla, który w pełni odpowiada Państwa preferencjom. Również nasze krzesła to propozycja dla osób o różnej wrażliwości stylistycznej. Proponujemy modele gładkie, jak i też z dodatkowym skórzanym lub materiałowym obiciem, które jest trwałe i odporne na zabrudzenia.

Nasze stoły i krzesła to połączenie wykonania z wysokiej jakości materiałów, ciekawej stylistyki i atrakcyjnej ceny.