694 960 990   ●   660 740 642  ●   604 514 519 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów

 

Sofy, Kanapy, Wersalki

Sortuj
1 580,00 zł

Nowoczesna kanapa GREEN to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

988,00 zł

Sofa Gufi to doskonałe rozwiązanie do salony, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania na sprężynie bonel.

820,00 zł

Sofa Grace to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania.

854,00 zł

Sofa Grace to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania.

958,00 zł

Sofa Gimi to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania.

988,00 zł

Sofa Gimi to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania.

2 076,00 zł

Nowoczesna kanapa Game to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

1 818,00 zł

Nowoczesna kanapa Gym to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

1 063,00 zł

Nowoczesna kanapa Gloria to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

929,00 zł

Niewielkich rozmiarów, klasyczna kanapa, która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem. Prezentuje się wspaniale i wprost zachęca do odpoczynku. Jest wygodna i zapewni idealny relaks.

1 551,00 zł

Klasyczna, podwójna (tzw. "dwójka") kanapa, która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem. Prezentuje się wspaniale i wprost zachęca do odpoczynku. Jest wygodna i zapewni idealny relaks. 

1 856,00 zł

Klasyczna, potrójna (tzw. "trójka") kanapa, która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem. Prezentuje się wspaniale i wprost zachęca do odpoczynku. Jest wygodna i zapewni idealny relaks. 

Pokaż  przedmiotów na stronę

SOFY, KANAPY, WERSALKI to przede wszystkim meble gwarantujące komfortowy wypoczynek. Nasza bogata oferta pozwoli Państwu zaaranżować wnętrze pokoju młodzieżowego w każdym stylu: nowoczesnym, klasycznym, awangardowym. Wysoka jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania, różnorodność form oraz atrakcyjna cena sprawiają, że każdy młody człowiek znajdzie tutaj mebel dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.