694 960 990   ●   602 129 540  ●   660 802 690 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów Zaktualizowaliśmy politykę prywatności. SPRAWDŹ

 

Sofy, Kanapy, Wersalki

Sortuj
1 392,00 zł

Łączenie kolorów. Funkcja spania. Sprężyny bonellowe.

1 578,00 zł

Kanapa Gloss świetnie sprawdzi się w klimatycznym i ciepłym salonie. Ceniony jest za wysoką jakość  i stabilność konstrukcji, innowacyjny kształt i niezwykłą formę, która odmieni każdą aranżację, nadając jej świeżości i nowoczesności.

854,00 zł

Sofa Grace to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania.

958,00 zł

Sofa Gimi to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania.

989,00 zł

Sofa Gimi to doskonałe rozwiązanie do salonu, pokoju dziennego, czy młodzieżowego. Z funkcją spania.

2 077,00 zł

Nowoczesna kanapa Game to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

1 819,00 zł

Nowoczesna kanapa Gym to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

1 064,00 zł

Nowoczesna kanapa Gloria to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

930,00 zł

Niewielkich rozmiarów, klasyczna kanapa, która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem. Prezentuje się wspaniale i wprost zachęca do odpoczynku. Jest wygodna i zapewni idealny relaks.

1 552,00 zł

Klasyczna, podwójna (tzw. "dwójka") kanapa, która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem. Prezentuje się wspaniale i wprost zachęca do odpoczynku. Jest wygodna i zapewni idealny relaks. 

1 858,00 zł

Klasyczna, potrójna (tzw. "trójka") kanapa, która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem. Prezentuje się wspaniale i wprost zachęca do odpoczynku. Jest wygodna i zapewni idealny relaks. 

995,00 zł

Rozkładana wersalka która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem. Wzbogacona o stylowe przeszycia na oparciu i siedzisku

1 051,00 zł

Rozkładana wersalka która urzeka swoją prostotą i wyjątkowym stylem.

1 472,00 zł

Rozkładana wersalka która zachwyca swoją nowoczesnością i zaakcentowanym prostym kształtem.

Pokaż  przedmiotów na stronę

SOFY, KANAPY, WERSALKI to przede wszystkim meble gwarantujące komfortowy wypoczynek. Nasza bogata oferta pozwoli Państwu zaaranżować wnętrze pokoju młodzieżowego w każdym stylu: nowoczesnym, klasycznym, awangardowym. Wysoka jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania, różnorodność form oraz atrakcyjna cena sprawiają, że każdy młody człowiek znajdzie tutaj mebel dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.