694 960 990   ●   602 129 540  ●   660 802 690 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów Zaktualizowaliśmy politykę prywatności. SPRAWDŹ

 

Biurka od 138 zł, rewelacyjne zestawy mebli młodzieżowych, niskie ceny

Sortuj
1 392,00 zł

Łączenie kolorów. Funkcja spania. Sprężyny bonellowe.

232,00 zł

KOLORY: biały / grafit; biały połysk / grafit połysk

1 581,00 zł

Nowoczesna kanapa GREEN to doskonałe rozwiązanie do salonu przyszłości. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin obiciowych pozwoli trafić w gusta najwybredniejszych koneserów.

413,00 zł

Kolorystyka: dąb sonoma / dąb sonoma czekolada

217,00 zł

Kolorystyka: dąb sonoma czekolada

519,00 zł

Kolorystyka:- sosna jasna / sosna ciemna - NOWOŚĆ 2017- sonoma / sonoma- milano / biały- milano / milano

519,00 zł

Kolorystyka:- sosna jasna / sosna ciemna - NOWOŚĆ 2017- sonoma / sonoma- milano / biały- milano / milano

100,00 zł

TRANSPORT GRATIS !!! Kolorystyka:- sosna bielona / viola - kolor zbliżony do jagodowego- sosna bielona / earth - kolor zbliżony do popielu

448,00 zł

Duża pufa GAJA to nowoczesna i wygodna pufa. Duże, prostokątne siedzisko zapewnia należyty komfort i wygodę.

Pokaż  przedmiotów na stronę

MEBLE MŁODZIEŻOWE - Nastolatki w natarciu

Pokój młodzieżowy to nie tylko miejsce do spania czy nauki. To otoczenie, w którym nastolatek przeżywa najbardziej emocjonujący okres w swoim życiu. Młode osoby pragną się czymś wyróżnić, podkreślić swoją indywidualność i to powinno mieć też odzwierciedlenie w aranżacji ich prywatnej przestrzeni. Ten dział zawiera wiele kreatywnych rozwiązań, aby sprostać najwyższym wymaganiom Klientów. Przestronne szafy, stylowe meblościanki, komody i regały, krzesła, fotele i pufy to i o wiele więcej znajdziesz wśród mebli młodzieżowych.

Wśród naszych propozycji mebli młodzieżowych mogą Państwo odnaleźć także gotowe zestawy składające się z biurka, szafek, regałów i łóżka. Zapraszamy też do przejrzenia kolekcji mebli systemowych, których różnorodność na pewno pobudzi wyobraźnię. Meble na każdą kieszeń do małych i dużych pokoi.

Gwarantujemy, że nasze meble młodzieżowe zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, które przed trafieniem do produkcji przechodzą odpowiednią ilość testów jakościowych.

Więcej na temat aranżacji pokoju młodzieżowego znajdziesz na naszym blogu, w artykule:

MEBLE MŁODZIEŻOWE - POTRZEBY ROSNĄCE Z WIEKIEM