694 960 990   ●   602 129 540  ●   660 802 690 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów Zaktualizowaliśmy politykę prywatności. SPRAWDŹ

 

BIAŁE MEBLE - CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA ZMYSŁÓW

BLINK, BLINK! Mówi się, że świecidełka lubią tylko kobiety. Czy to do końca prawda? A co jeśli chodzi o wnętrza? Wiele osób wybiera meble w białym połysku. Dlaczego? Czy ten wybór należy polecić każdemu? Co z opiniami, że to mało praktyczne rozwiązanie? Przyjrzyjmy się temu bliżej.Od czego zacząć? POŁYSK I MAT...

Biel w połysku jest rozwiązaniem bezpośrednio kojarzonym z luksusem i nowoczesnością. Ukazywane w filmach futurystyczne obrazy wnętrz przyszłości to minimalizm i sterylna czystość w 'wysokim połysku'. Biel we wnętrzach zdecydowanie przestała łączyć się w naszych umysłach jedynie z oddziałami zamkniętymi. Lubimy jak otoczenie wokół Nas lśni, polerujemy nasze samochody by zwracać na siebie uwagę, wybieramy błyszczące elementy garderoby by podkreślić naszą indywidualność i takie skłonności przenosimy także do naszych wnętrz. Dlatego ważne jest pytanie kim jesteśmy, czy lubimy pokazać się w wielkim stylu, a może wolelibyśmy być postrzegani jako osoby powściągliwe i skromne. Czy jesteśmy uporządkowani i lubimy czystość, czy wolimy artystyczny nieład?
biała kuchnia w połysku

Jasne, że jasne...

Biel pasuje w zasadzie wszędzie od małej łazienki do przestronnego salonu. Koniecznie jednak musimy wziąć pod uwagę całość aranżacji. Jeśli nasze wnętrza są w stylu glamour lub nowoczesnym, to naprawdę znakomity wybór. Coraz częściej także przemyca się fronty w połysku do aranżacji klasycznych, przy odpowiednio skomponowanych dodatkach daje to świetny efekt.
Względy praktyczne

Czy na meblach w połysku zostają ślady palców, a zarysowania są bardziej widoczne? Tak. Na jasnych mniej na ciemnych bardziej. Wystarczy jednak szmatka z mikrofibry, troszkę wody i znów wszystko lśni. Chyba, że mamy piątkę pełnych energii maluchów, które nie potrafią spokojnie usiedzieć pięciu minut, a ich ulubioną zabawą jest poznawanie wszystkiego poprzez dotyk. Jeśli tak to wybierz mat, ewentualnie połysk górą, czyli ponad 1,20 m!
białe meble w łazience, meble łazienkowe ORTON
Podsumowanie

Jesteśmy odważni, zależy Nam na nowoczesności i stylu wybierzmy biały połysk. Lubimy rozwiązania klasyczne i bardziej praktyczne, a przy tym bezwzględnie chcemy białe meble, zdecydujmy się na fronty matowe.