694 960 990   ●   602 129 540  ●   660 802 690 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów Zaktualizowaliśmy politykę prywatności. SPRAWDŹ

 

Czy meblościanki są modne?

Meblościanki do pokoju: Modne wczoraj i dziś!

Wszyscy je znamy, wielu się w nich zakochało, inni nie mogli się rozstać z nimi przez długie lata. O czym mowa? To nasze ulubione meblościanki. Pamiętamy je jeszcze z czasów PRL-u gdzie rzeczywiście zajmowały ona przestrzeń między jedną a drugą ścianą niezależnie czy to było 3 czy 7 metrów..Ale dosyć tych wspominek, to było kiedyś. Choć sentyment pozostał dziś już nikt nie chce mebli, które gabarytami i wagą przytłaczają nawet największych osiłków. Czego zatem pragniemy?

Nowoczesne meblościanki znowu w modzie!

Meblościanki do małego pokoju lub do przestrzennego salonu. Dziś to rozwiązanie praktycznie dla każdego, nie tysiące ciężkich elementów., ale lekkie i funkcjonalne moduły meblowe. Łączysz jak chcesz! Szafka pod telewizor, mała witrynka i zgrabna półka wszystko w jednym stylu, proszę bardzo. Zechcesz dodać do tego dwie wisząca szafki z podświetleniem LED, nic nie stoi na przeszkodzie. Z naszego doświadczenia wynika, że meblościanki są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przynajmniej w ostatnich 2 latach. Np. od stycznia do listopada 2017 roku na allegro sprzedało się 4328 egzemplarzy tylko jednego modelu Meblościanki Oskar, to pokazuje, że meblościanki nadal cieszą się popularnością. 

Dlaczego wybieramy meblościanki?

Wymieńmy kilka zalet:


1. Koszt. Średnie ceny meblościanek wahają się od 400 - 1000 zł.


2. Design. Producenci dbają o to, aby meble sprawiały wrażenie lekkich, nawet jeśli zestaw składa się z kilku elementów.


3. Meblościanki z połyskiem. Coraz częściej można spotkać białe meble z frontami w połysku, by rozświetlić wnętrze i optycznie powiększyć małe pomieszczenie.


4. Funkcjonalność nie ma sobie równych. Zgrabne moduły pozwalają tworzyć własne kompozycje, dzięki czemu ten sam komplet można zestawić na wiele różnych sposobów i tym samym podkreślić indywidualność wnętrza. Poniżej kilka zachęcających przykładów aranżacji. Zestawy tych mebli znajdziesz oczywiście w naszym sklepie. Ostatecznie jeśli chodzi o dzisiejsze meblościanki pokojowe mówimy zdecydowane TAK!

Podobają Ci się te podświetlenia w szklanych półkach? Zastanawiasz się czy to drogie rozwiązanie i czy poradzisz sobie z montażem?

ZOBACZ KOLEJNY ARTYKUŁ >>