694 960 990   ●   602 129 540  ●   660 802 690 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów Zaktualizowaliśmy politykę prywatności. SPRAWDŹ

 

MEBLE MŁODZIEŻOWE - POTRZEBY ROSNĄCE Z WIEKIEM

Meble dla nastolatków, czyli młodzieńczy szyk.

Znasz ten moment kiedy wybór czy pokój będzie różowy czy niebieski nie należy już do Ciebie. Ba! Nasze dziecko dorasta, a w powietrzu czuć remont. Zaczynamy poszukiwanie odpowiedniego rodzaju mebli, by znalazło się w nich mnóstwo miejsca na szkolne podręczniki, biurko by spokojnie dokończyć edukacje, a przy tym frywolny design, tak pomiędzy niemowlęctwem a dorosłością.Zestaw mebli młodzieżowych, ale jaki?

Na rynku mamy naprawdę potężny wybór. Na co powinniśmy zwracać uwagę? Przede wszystkim na wytrzymałość materiałów. Dorastanie to okres buntu, nie raz usłyszymy trzaskanie drzwiczkami szafek albo kopanie szuflad w ramach świeżo wymyślonej formy rozrywki. Dlatego zdecydowanie proponujemy grubość płyty meblowej na poziomie 16-18 mm. Zwróćmy też uwagę na obrzeża, w codziennym użytku bardzo dobrze sprawdza się wykończenie ABS lub PCV.Ale to nie wszystko, meble muszą mieć na tyle atrakcyjny wygląd, żeby po roku użytkowania nie okazało się, że w pokoju naszej młodzieży wieje nudą. Poniżej kilka ciekawych propozycji. Styl, fakturę czy kolorystykę dopasowujemy pod kątem wieku naszej młodzieży.Wyższy poziom wypoczynku!

I tutaj także kilka wariacji. Standardowe łóżko pietrowe to 2 miejsca do spania. Pomyślmy jednek inaczej: co gdyby na dole było kilka funkcjonalnych szafek, biurko, albo praktyczna garderoba, zamiast kolejnego materaca. Widzimy to oczami wyobraźni? Dzięki takim pomysłom oszczędzamy sporo miejsca, szczególnie jeśli pokój naszego dziecka nie przypomina apartamentu.