694 960 990   ●   602 129 540  ●   660 802 690 biuro@meblenoka.pl 98,5% zadowolonych klientów Zaktualizowaliśmy politykę prywatności. SPRAWDŹ

 

OŚWIETLENIE LED. Idziemy w stronę światła..

Lighting Emitting Diode, dioda elektroluminescencyjna, na co dzień znana jako LED na długo zagościła w naszej przestrzeni. Nie mówimy tylko o wykorzystanie tego standardu do typowego oświetlenia domu, biura czy hali produkcyjnej. Dziś w kilku słowach skupimy się jak te małe diodki mogą dodać oryginalności w naszym salonie czy jadalni. Co oprócz niskich kosztów eksploatacji jest powinno Nas skusić do posiadania takiego dodatku?


Od kilku lat paski LED są wykorzystywane jako oświetlenie blatów kuchennych czy schodów. Projektanci wnętrz pozwoli sobie również na używanie ich w specjalnie przystosowanych wnękach na ścianach czy sufitach. A od nie dawna mamy możliwość obserwować jak te małe punkciki światła podbijają rynek meblowy.


Okazuje się, że światło zamknięte w lodówce już Nam nie wystarcza. Wchodząc na strony meblowe widzimy hasła: Meblościanki LED, witryny LED, szklane półki LED i nic dziwnego, że zyskują taką popularność.


Po pierwsze wygląd. To jest po prostu ładne. Nie odkryjemy ameryki, gdy powiemy, że światło tworzy klimat. To fakt! Jeśli marzymy by wieczorem zanurzyć się na kanapie i włączyć tryb 'pełen relaks' to nie potrzebujemy jednego mocnego źródła światła. Nasze meble mogą stworzyć odpowiedni nastrój do wypoczynku.

meblościanki led, oświetlenie led


Po drugie montaż. Nie trzeba być ani MacGayverem, ani elektrykiem, żeby poradzić sobie z zamontowaniem oświetlenia w półkach szklanych witryn czy meblościankach. Wystarczy znajomość kształtu wtyczki i gniazdka, a tą wiedzę posiadają nawet maluchy. Listwy oświetleniowe nakładamy bez mniejszego problemu jeszcze tylko mały otwór w tylnej płycie na kabel zasilający i 'stała się jasność'.

meblościanki led, oświetlenie led

Po trzecie duży wybór. Niebieski, żółty, zielony to podstawowe kolory zestawów o stałej barwie. Dla bardziej wybrednych mamy możliwość 16 kolorów, a bardziej leniwych ucieszy opcja, że możemy dokonać zmiany oświetlenia przy użyciu dedykowanego pilota.Moglibyśmy dalej wymieniać zalety. Oryginalność, nowoczesność, trwałość, zazdrość znajomych. Wybór i tak należy do Ciebie, bo w końcu albo się coś komuś podoba albo nie..